«Жас Ұлан»/«Жас Қыран»

№1 мектеп-лицейінде «Жас Ұлан» және «Жас Қыран» бірыңғай балалар мен жасөспірімдер ұйымының қатарына дәстүрлі салтанатты қабылдау өтті.

Осы жылы мәртебелі іс-шара «Балалар жылы» аясында өткізілді. «Жас Қырандықтарға» және  «Жас Ұландықтарға» төс белгілері тағылды, «Жас Ұландықтарға» мойындарына галстук байланды, сонымен қатар, барлық қатарға енген балаларға паспорттар табыс етілді, ол оқушының, яғни, №1 мектеп-лицейіндегі Республикалық бірыңғай балалар жасөспірімдер ұйымының қатарына енгендігі туралы куәландырады. Әрбір оқушы үшін бұл күн ерекше болды, өйткені қазір оның көшбасшылық жолы өз бастауын тапты.

В школе-лицей №1 состоялось традиционное торжественное посвящение в ряды Единой детско-юношеской организации «Жас Ұлан» и «Жас Қыран».

В этом году посвящение было проведено в рамках «Года детей». «Жаскырановцем» и «Жасулановцем» надеты нагрудные значки, «Жасулановцем» повязаны галстуки, и всем вступившим ребятам были вручены паспорта, который свидетельствует о том, что этот ученик был посвящен в ряды республиканской едино-детской юношеской организации именно в школе-лицей №1. Для каждого ученика этот день стал особенным, ведь теперь его путь лидера нашло свое начало.