«Мектепке сый»

24 мамырда 11 «А» және 11 «Б» сынып оқушылары мен олардың ата-аналары ағаш көшеттерін отырғызу бойынша өткен жылдардың жақсы дәстүрін жалғастырды, 2022 жылғы түлектердің «Мектепке сый» атты қайырымдылық бастамасын қолдады.

Биылғы жылы Мектеп бітіруші түлектер мектеп Аллеясын асыл шыршалармен безендірді. Алдағы уақытты біздің түлектеріміз қорытынды аттестация, ҰБТ және ЖОО түсу емтихандарын тапсыратын болады. Қымбатты түлектер, Сіздерге сәттілік пен толағай табыстар тілейміз. Жылдар өтседе Сіз әрқашан балалық шаққа, мектеп жылдарына, мектеп ауласына орала аласыз. Ол жерде Сізді өзің отырғызған сәнді-көркем ағаштар күтетін болады.

*                    *                    *                    *                    *

24 мая  учащиеся 11 «А» и 11 «Б» классов и их родители  продолжили хорошую традицию  прошлых лет по посадке деревьев, поддержали благотворительную инициативу выпускников 2022 года  «Мектепке сый». И в этом году школьную Аллею Выпускников украсили благородные ели. Впереди у наших выпускников итоговая аттестация, ЕНТ и вступительные экзамены в вузы. Желаем вам, дорогие выпускники, успехов и удач. Пройдут года, но вы всегда можете вернуться в детство, в школьные года, в школьный двор, где вас будут встречать эти вами посаженные прекрасные деревья.