Елка лидеров - 2022

№1 мектеп-лицейінің оқушылары дәстүрлі түрде қалалық Көшбасшылар шыршасына қатысты. Ғылым, олимпиада саласындағы ерекше жетістіктері, сондай-ақ спорттық жарыстардағы жеңістері үшін ерекше көзге түскен балаларға Қала әкімінің атынан Аяз Ата мен Ақшақардың құттықтауы берілді. Коронавирус пандемиясына байланысты бұл іс-шара шыршаға қатысушылардың отбасыларына барып өткізілді. Әр балаға бағалы сыйлықтар мен тәтті сөмкелер берілді. Айкадамов Диарды, Рудягин Ярославты, Какимжанова Айнұрды, Седых Алинаны шын ниетпен құттықтаймыз.

Традиционно, учащиеся школы-лицея №1 приняли участие в городской Елке лидеров. Особо отличившихся детей за особые достижения в области науки, олимпиады, а также за победы в спортивных соревнованиях были удостоены адресного поздравления Дедушки Мороза и Снегурочки от имени акима города. В связи с пандемией коронавируса данное мероприятие проведено с выездом в семьи участников елки. Каждый ребенок был награжден ценными подарками и сладкими кульками. Мы поздравляем Айкадамова Диара, Рудягина Ярослава, Какимжанову Айнур, Седых Алину.