"Тәуелсіздік пазлдары"/«Пазлы Независимости»

10 желтоқсан күні №1 мектеп-лицейі Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына арналған "Тәуелсіздік пазлдары" атты қалалық зияткерлік ойынға қатысты. Іріктеу кезеңінен кейін финалдық турнир Қалалық балалардың шығармашылық мектебінде өтті. Барлығы қала мектептерінің 4 командасы қатысты. 8-9 сыныптың оқушыларынан құралған №1 мектеп-лицейінің «Номады» командасы жүлделі 2-ші орынға ие болды. Гоман Валерия команданың өкілі болды. Жетекшілері: В.Т.Бекентаева, А.В.Козыбаева. Зияткерлік ойын 5 кезеңде жүргізілді.

*                     *                     *                     *                     *

10 декабря школа-лицей №1 приняла участие в городской интеллектуальной игре «Пазлы Независимости», посвzщённая 30-летию Независимости Республики Казахстан. Финальный турнир, после отборочного этапа проходил в ГШДТ. Всего участвовало 4 команды школ города. Команда школы-лицей №1 «Номады» состоявшая из учеников 8-9 классов, заняла почётное призовое 2 место. Представителем команды являлась Гоман Валерия. Руководители: Бекентаева В.Т., Козыбаева А. В. Интеллектуальная игра проводилась в 5 этапов.