Классный час по теме «Правила нашей безопасности в школе»/"Мектептегі қауіпсіздік ережелері" тақырыбында сынып сағаты

Тіршілік қарекет қауіпсіздігін қамтамасыз ету, жарақаттанудың алдын алу, мектеп оқушыларының денсаулығын сақтау, оқу-тәрбие үрдісінің жақсы және қауіпсіз жағдайларын жасау – №1 мектеп-лицей қызметіндегі маңызды және негізгі аспекті болып табылады.

Оқу-тәрбие үрдісінде мінез-құлықтың негізгі ережелерін білуді қамтамасыз ету, оқушылардың жеке қауіпсіздігі үшін жауапкершілікті қалыптастыру мақсатында «Мектептегі біздің қауіпсіздік ережелер» атты сынып сағаттары өткізілді.

Мұғалімдердің, ата-аналардың мақсатты профилактикалық жұмысы балалардың жарақаттану деңгейін төмендетуге, олардың денсаулығын сақтауға мүмкіндік береді.

*                       *                       *                       *                       *

Обеспечение безопасности жизнедеятельности, предупреждение травматизма, сохранение здоровья учащихся школы, создание здоровых и безопасных условий учебно-воспитательного процесса – одни из важных и ключевых аспектов в деятельности школы-лицея №1.

С целью обеспечения знаний основных правил поведения в учебно-воспитательном процессе, формирования у учащихся ответственности за собственную безопасность проведены классные часы по теме «Правила нашей безопасности в школе».

Целенаправленная профилактическая работа педагогов совместно с родителями позволит снизить уровень травматизма детей, сохранить их здоровье.