Батареяларды жинау бойынша экологиялық акцияға/Экологическая акция по сбору отработанных батареек

6 қыркүйектен 30 қыркүйек аралығында №1 мектеп-лицейі  Қостанай қаласының оқу орындары арасында пайдаланылған батареяларды жинау бойынша экологиялық акцияға белсенді қатысты. Акция қорытындысы бойынша салмағы 81 кг пайдаланылған +5871 батарея жиналды. Мектеп бойынша 2 «А» сынып аталған іс-шара бойынша көшбасшы атанды, олар +2267 батареяны жинады. Жеңімпаздарға грамоталар марапатталды, ал ең белсенді қатысушыларға алғыс хаттар табыс етілді.

*                       *                        *                        *                        *

С 6 сентября по 30 сентября школа-лицей №1, приняла активное участие в экологической акции по сбору отработанных батареек среди учебных заведений г.Костанай, по итогам акции было собранно +5871 отработанных батареек, весом 81 кг, лидером по школе стал 2 «А» класс, который собрал +2267 батареек. Победителям были вручены грамоты, а самым активным участникам благодарственные письма.