«Өмірге қолыңды соз!» акциясы/Акция «Протяни руку жизни»

2021 жылы 1 маусымын күні мектеп-лицейдің 5,6,8-ші сыныптың оқушылары облыстық Психологиялық қолдау орталығы жайында кәмелеттік жасқа толмағандар мен олардың ата-аналарын ақпараттандыру, өмірдің қиын кезеңіне тап болған оқушыларға психологиялық-педагогикалық көмек көрсету мақсатында  аутодеструктивті мінез-құлықтың алдын алу бойынша «Өмірге қолыңды соз!» атты біржолғы акцияға белсенді қатысты. Акция директордың ТІ жөніндегі орынбасары К.М.Бертазинаның, психолог Л.Р.Ботталованың және сынып жетекшілер Г.З.Абитчанова, Л.Н.Мищенко, В.Г.Пархоменконың басшылығымен өткізілді. Біздің балалар Орталықтың жұмысы туралы парақшалар, брошюралар мен буклеттер таратты. Қала тұрғындары арасында бұл өнімді тарату балалар мен ересектер арасындағы психологиялық сауаттылықты арттыруға мүмкіндік береді.

*                   *                   *                   *                   *

1 июня 2021 года учащиеся 5,6,8-ых классов школы-лицея приняли активное участие в единовременной акции по профилактике аутодеструктивного поведения «Протяни руку жизни» с целью информирования несовершеннолетних и их родителей об областном Центре психологической поддержки, оказания психолого-педагогической помощи обучающимся, которые оказались в трудных жизненных ситуациях. Акция проводилась под руководством заместителя директора по ВР Бертазиной К.М., психолога Ботталовой Л.Р. и классных руководителей Абитчановой Г.З., Мищенко Л.Н., Пархоменко В.Г. Наши дети раздавали листовки, брошюры, буклеты о работе Центра. Раздача среди населения города данной продукции служит повышению психологической грамотности среди детей и взрослых.