Соңғы қоңырау 2021 жыл/Последний звонок 2021 год

2021 жылы 25 мамыр күні біздің мектепте 11-шы сынып оқушыларының мектеппен қоштасу «Соңғы қоңырауға» арналған салтанатты линейка өтті. Мектеп директоры С.С.Шарипова түлектерге жылы лебіздерін білдірді. Дәстүр бойынша, 11-ші сыныптың түлектеріне арнап бірінші сыныптың оқушылары мерекелік шараларды ұйымдастырды, олар құттықтау сөздер айтып, өлеңдер оқыды.

Толқып тұрып ата-аналар мектеп-лицейдің әкімшілігіне, мұғалімдерге олардың адал еңбегі, шексіз шыдамдылығы мен теңдесіз таланты үшін зор алғыстарын білдірді.

Әдемі, салтанатты мектеп бітіруші түлектер балалық шағымен қоштаса отырып, білім бергені үшін, мейірімділік сыйлағаны үшін, өмірге үйреткені үшін өздерінің сүйікті мұғалімдеріне, мектепте шексіз алғыстарын білдірді.

«Соңғы қоңырау» соғу құқығы 11 «А» сыныптың оқушысы Шевченко Григорий мен 1 «Б» сыныптың оқушысы Бекмурзина Дарияға берілді.

*                   *                   *                   *                   *

25 мая 2021 года в нашей школе прошла торжественная линейка, посвященная «Последнему звонку», прощание 11-классников со школой.

С добрыми напутствиями к выпускникам обратилась директор школы Шарипова С.С.

По традиции, для 11-классников устроили праздник первоклассники, они поздравили и читали стихи.

Взволнованные родители выразили огромную благодарность администрации школы-лицея, учителям за их труд, безграничное терпение и непревзойденному таланту.

Нарядные, торжественные выпускники, прощаясь с детством, поблагодарили своих любимых учителей, школу за знания, за доброту, за уроки жизни.

Право дать «Последний звонок» предоставили ученику 11 «А» класса Шевченко Григорию и первокласснице из 1 «Б» класса Бекмурзиной Дарие.