Бірыңғай жалпыреспубликалық ата-аналар жиналысы/Единое общереспубликанское родительское собрание

2021 жылы 21 мамыр күні сағат 18.30 акт залында, оффлайн форматында санитарлық нормаларды сақтай отырып, 5-9 сыныптарға арналған Бірыңғай жалпы республикалық ата-аналар жиналысы өткізілді. Басталар алдында, «Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы» ММ басшысының орынбасары А.Е.Ибраева ата-аналарға үндеу жасады, сондай-ақ, ата-аналар кәмелетке толмағандарға қатысты аутодеструктивті мінез-құлық пен тұрмыстық зорлық-зомбылықтың алдын алу жөнінде сөз сөйлеген «Психологиялық қолдау және қосымша білім беру өңірлік орталығы» КММ басшысы Е.А.Петренконы тыңдады.

Әңгіме барысында бейнероликтер қаралып, ұсынымдармен таныстырылды. Сондай-ақ, ата-аналарға парақшалар, буклеттер таратылды. Мектеп-лицейдің директоры С. С.Шарипова «Жыл қорытындысы», қорытынды аттестацияға дайындық туралы ақпаратты жеткізді, жазғы мектеп және жазғы демалыс бойынша түсіндіру жұмыстарын жүргізді.

*                *                *                *                *

21 мая 2021 года в 18.30 в формате оффлайн в актовом зале с соблюдением санитарных норм было проведено Единое общереспубликанское родительское собрание для 5-9 классов. Перед началом к родителям обратилась заместитель руководителя «Управления образования акимата Костанайской области» Ибраева А.Е., а также родители послушали выступление руководителя КГУ «Регионального центра психологической поддержки и дополнительного образования» Петренко Е.А. по профилактике аутодеструктивного поведения и бытового насилия в отношении несовершеннолетних. В ходе беседы просмотрены видеоролики, ознакомлены с рекомендациями. Также родителям розданы листовки, буклеты.

Директор школы-лицея Шарипова С.С. довела информацию по «Итогам года», о подготовке к итоговой аттестации, провела разъяснительную работу по летней школе и летнему отдыху.