Терроризмге қарсы қауіпсіздік жөніндегі іс-шаралар/Мероприятия по антитеррористической безопасности

2021 жылы 20 мамыр күні 2020-2021 оқу жылына арналған терроризмге қарсы қауіпсіздік шаралары бойынша іс-шаралар жоспарына сәйкес Төтенше жағдайлар кезіндегі мектеп-лицейдің іс-қимылдарға дайындығын қолдау мақсатында ауысымдар бойынша жаттығу эвакуациясы өтті. Дабыл қағу жайында дауыстық хабарламадан кейін қызметкерлер мен мұғалімнің еріп жүруімен оқушылар дереу кабинеттерден шығып және нұсқаулыққа сәйкес барлық талаптарды орындады. Нәтижесінде екі ауысымда 1227 оқушы эвакуацияланды. Бірінші ауысымда эвакуация уақыты 3 минутты, екінші ауысымда 2 минут 32 секундты құрады. Аталған іс-шараға БАҚ өкілдері, аймақтық «Костанайские новости» газетінің корреспонденті Л.Круглова қатысып, мектепте қауіпсіздік бойынша материалдар дайындады.

*                *                *                *                *

20 мая 2021 года в соответствии с планом мероприятий по антитеррористической безопасности на 2020-2021 учебный год, в целях поддержания готовности школы-лицея к действиям при чрезвычайных ситуациях, прошла тренировочная эвакуация по сменам. После голосового оповещения о тревоге сотрудники и ученики в сопровождении учителя незамедлительно покинули кабинеты и выполнили все требования согласно инструкции.  В итоге за две смены было эвакуировано 1227 учащихся. Время эвакуации на первой смене составило 3 минуты, на второй смене 2 минуты 32 секунды. На данном мероприятии были представители СМИ, из региональной газеты «Костанайские новости» корреспондент Круглова Л. с подготовкой материала по безопасности в школах.