Чернобыль-қасірет, қаһармандық, ескерту/Чернобыль – трагедия, подвиг, предупреждение

Чернобыль атом электр станциясында болған ірі апатқа 35жыл толуына орай мектепте 1-11 сыныптар арасында іс-шаралар өтті. 7-ші сыныптар үшін мектеп кітапханашысы М.Б.Имаканова «Чернобыль қасіреті» атты ауызша журнал өткізді. 4-ші сыныптың сынып жетекшілері 46 000-ға жуық қазақстан тұрғындарының Чернобыльда болған қасіретке қатысты үн қатқаны және қорқынышты апаттың салдарынан жойылып кеткендер туралы ақпарат жеткізді. Барлық қатарлас 5-ші сыныптан 11-ші сыныптар арасында осы оқиғаға арналған сынып сағаттары өткізілді. Сынып сағаты барысында оқушылар Чернобыль Ардагерлер Одағының өкілдерімен танысты.

*          *          *          *          *          *          *          *          *

К 35-летию со дня крупнейшей аварии на Чернобыльской атомной электростанции в школе прошли мероприятия с 1 по 11 классы. Для 7-ых классов школьным библиотекарем Имакановой М.Б. был проведен устный журнал «Чернобыльская трагедия». Классными руководителями 4-ых классов доведена информация о том, что около 46 000 казахстанцев откликнулись на трагедию в Чернобыле и были ликвидаторами последствий страшной катастрофы. На всех параллелях с 5 по 11 классы также были поведены классные часы, посвященные данному событию, в ходе которого учащиеся были познакомлены с представителями Союза ветеранов Чернобыля.