«Мектепке жол» республикалық акциясы./Республиканская акция «Дорога в школу».

«Мектепке жол» республикалық акциясы.

????№ 1 мектеп-лицейінде жыл сайын «Мектепке жол» республикалық акциясы өткізіледі. «Мектепке жол» республикалық акциясын өткізу тұжырымдамасы қала мектептерінің оқушыларын жалпыға бірдей міндетті білім берумен қамтамасыз ету болып табылады.
????Акцияның мақсаты – аз қамтылған және көп балалы отбасылардан шыққан оқушыларға, жетім балаларға, сондай-ақ ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға оқу жылының басына дайындық кезінде материалдық қолдау көрсету және әлеуметтік себептер бойынша балалардың мектепке келмеуінің алдын алу.
❗️Құрметті азаматтар! Сіздерді азаматтық белсенділік танытуға және осы акцияға қатысуға шақырамыз.
????Акцияның міндеті – мұқтаж балаларға әлеуметтік көмек көрсету үшін меценаттар мен демеушілерді тарту.
????2024 жылдың мамыр айында № 1 мектеп-лицейінде жалпы білім беру қорынан 40 балаға 1 736 280 теңге сомасымен материалдық көмек көрсетілді.
????Акцияның басталуы 2024 жылдың 1 тамыз айы, аяқталуы 2024 жылдың 30 қыркүйегі.
????Оқушыларға киім, аяқ киім және кеңсе керек-жарақтарын сатып алу түрінде көмек көрсетіледі.

☎️ Анықтама телефоны: жұмыс телефоны - 8(7142)-56-77-28
Мекен-жайы: Қостанай қаласы, Чехов көшесі 98.

************

Республиканская акция «Дорога в школу».

????В школе-лицей № 1 ежегодно проводится республиканская акция «Дорога в школу». Концепцией проведения республиканской акции «Дорога в школу» является обеспечение всеобщим обязательным образованием учащихся школ города.
????Цель акции - оказание материальной поддержки школьникам из малообеспеченных и многодетных семей, детям-сиротам, а также детям, оставшимся без попечения родителей, во время подготовки к началу учебного года и предупреждение неявки детей в школу по социальным причинам.
❗️Уважаемые граждане! Призываем Вас проявить гражданскую активность и принять участие в данной акции.
????Задача акции - привлечение меценатов и спонсоров для оказания социальной помощи нуждающимся детям.
????В мае 2024 года в школе-лицеи № 1 оказана материальная помощь из Фонда Всеобуча 40 детям на сумму 1 736 280 тенге.
????Старт акции начинается с 1 августа 2024 года, завершение - 30 сентября 2024 года.
????Помощь учащимся будет оказана в виде приобретения одежды, обуви и канцелярских принадлежностей.

☎️ Телефон для справок: рабочий телефон - 8(7142)-56-77-28
Адрес: г.Костанай, ул.Чехова 98.