2024 жылы 23 мамырда 1-11 сыныптар аралығында Кеңес Одағының Батыры, Халық қаһарманы, армия генералы, Тәуелсіз Қазақстан Республикасының тұңғыш Қорғаныс министрінің 100 жылдық мерейтойын мерекелеуге арналған «С.Нұрмағамбетов - Халық үшін туған батыр» тақырыбында бірыңғай сабақ өтті.

Бұл сабақта оқушылар Кеңес Одағы мен Тәуелсіз Қазақстан тарихында алтын әріптермен жазылған, аты аңызға айналған тұлғамен танысты. Балалар сынып жетекшілермен бірлесіп С.Нұрмағамбетовтың өмірбаяны жайында және батыр тұлғаның Республика армиясының дамуына қосқан зор үлесі туралы қызықты да, мазмұнды ақпарат пен бейнематериал дайындады.

23 мая 2024 года с 1 по 11 классы прошел единый урок по теме «С. Нурмагамбетов – Батыр, рожденный для народа», посвященный празднованию 100-летнего юбилея Героя Советского Союза, Халық қаһарманы, генерала армии, первого министра обороны Независимой Республики Казахстан. На данном уроке учащиеся познакомилсь с легендарной личностью, чье имя золотыми буквами написана в истории как Советсткого Союза , так и Независимого Казахстана. Дети вместе с классными руководителями подготовили интересную  и содержательную информацию,  видеоматериал о биографии и его огромном вкладе в развитии армии нашей Республики.