Физика пәнінен олимпиада/ Олимпиаде по физике

25.02.2023 Ж. В. А. Шекетерді еске алуға арналған Ғылым күні аясында 7-11 сыныптар арасында физика пәнінен мектеп олимпиадасына 16 адам қатысты. Тапсырмалар оқу бағдарламасы бойынша әр түрлі қиындық деңгейінде құрастырылды.

Тапсырмалардың 1 бөлігі тест блогынан тұрды, онда қатысушылар ұсынылған 5 жауаптың дұрыс нұсқасын таңдауы керек болды. Екінші бөлім-күрделіліктің жоғары деңгейінің есептік есептерін шешу. Олимпиада қорытындысы бойынша 1 орынды 8 "Д" сынып оқушысы Белашов Никита; 2 орынды 8 "Д" сынып оқушылары Смоляр Илья және 11 "А" сынып оқушысы Құдайбергенов Руслан; 3 орынды 7 "Е" сынып оқушысы Иванов Владислав, 8 "Б" сынып оқушысы Жасуланова Анель және 10 "А" сынып оқушысы Геласимов Артем иеленді. Олимпиаданың жеңімпаздары мен жүлдегерлері естелік грамоталармен және тәтті сыйлықтармен марапатталды.

В рамках Дня Науки, посвященного памяти В.А. Шекетера 25.02.2023 г. среди параллелей 7-11 классов в школьной олимпиаде по физике приняло участие 16 человек.  Задания были составлены разного уровня сложности, по программе обучения. 1 часть заданий состояла из тестового блока, где участникам нужно было выбрать верный вариант ответа из 5 предложенных.  Вторая часть-решение расчетных задач повышенного уровня сложности.  По итогам олимпиады 1 место занял учащийся 8 «Д» класса Белашов Никита; 2 место заняли ученики 8 «Д» класса Смоляр Илья и ученик 11 «А» класса Кудайбергенов Руслан; 3 место заняли учащийся 7 «Е» класса Иванов Владислав, учащаяся 8 «Б» класса ЖасулановаАнель и учащийся 10 «А» класса Геласимов Артем. Победители и призеры олимпиады были награждены памятными грамотами и сладкими призами