«Өз ойыным»/ «Своя игра»

В. А. Шекетерді еске алуға арналған Ғылым күні аясында 25.02.2023 ж. "Өз ойыным" мектеп интеллектуалды викторинасына 5-сыныптың 29 оқушысы қатысты. Ойын 2 турдан тұрды: бірінші тур 4 санатты қамтыды, әр санатта түрлі деңгейдегі 5 сұрақ, екінші тур әр командаға дайындалған қара жәшік тапсырмаларын орындауды қамтыды.

Ойын қорытындысы бойынша 5-сынып параллельдері арасында жүлделі орындарға ие болды: I орын – "Best five" командасы 5 "Б" сынып оқушылары.

II орынды екі "Е-шкикириешки" командасы 5 "Е" сынып оқушылары және "Экстрим" командасы 5 "Д" сынып оқушылары және III орынды 5 "А" сынып оқушылары "Дитина" командасы иеленді.

В рамках Дня Науки, посвященного памяти В.А. Шекетера 25.02.2023 г. в школьной интеллектуальной викторине  «Своя игра» приняли участие 29 учащихся 5-х классов. Игра состояла их 2-х туров: первый тур содержал  4 категории в каждой категории по 5 вопросов разного уровня сложности,  второй тур включал в себя  выполнение заданий из чёрного ящика, подготовленных для каждой команды.

По итогам игры среди параллели 5-х классов призовые места заняли: I место – команда "Best five" учащиеся 5 "Б" класса.

II место разделили между собой две команды "Е-шкикириешки" учащиеся 5 "Е" класса и команда "Экстрим" учащиеся 5 "Д" класса и III место заняла команда "Дитины" учащиеся 5 "А" класса.