№ 1 мектеп-лицейінде 7-10 сыныптың оқушылары арасында ең үздік жүргізуші таңдалды./ В школе-лицей №1 выбрали лучшего ведущего среди учащихся 7-10 классов.

24 ақпанда «Сиқырлы микрофон» үздік жүргізушісіне арналған байқаудың қорытынды кезеңі өтті. Ұйымдастыру комитетіне шамамен 25-ке жуық өтінім келіп түсті. Конкурсты білікті қазылар алқасы бағалады.

Байқауға қатысушылар 3 кезеңнен өтіп, үздік жүргізуші атағына таласуы керек еді.
1️⃣Бірінші айналымда «Кәсіпқойлар» қатысушылар өздері туралы, өздерінің әуесқойлығы туралы айтты.
2️⃣Екінші айналымда «Мен жүргізушімін» қатысушылары белгілі бір интонацияда ұйымдастырушылар алдын ала анықтаған мәтінді, мысалы: жаңалықтар жүргізушісі, ринг төрешісі және т.б. мәтіндерді оқыды.
3️⃣Үшінші айналымда «Шығармашылық импровизация» тақырыптық брейн-ринг, сондай-ақ жағдайлар бойынша импровизация жүргізді.
Байқау қорытындысы бойынша орындар келесі үлгіде бөлінді:
1 орын - 9 «Б» сынып оқушысы Гоман Валерия;
2 орын – 8 «А» сынып оқушысы Мериоара Богдан;
3 орын – 7 «Б» сынып оқушысы Малыгин Андрей;
Барлық үш жүлделі орын 1,2,3 дәрежелі дипломдармен және ақшалай сыйлықтармен марапатталды, ал қалған барлық қатысушылар қатысқаны үшін дипломдармен марапатталды.

В школе-лицей №1 выбрали лучшего ведущего среди учащихся 7-10 классов.
24 февраля состоялся заключительный этап конкурса на лучшего ведущего «Волшебный микрофон».
В организационный комитет поступило порядка 25 заявок. Оценивали конкурс, компетентное жюри.
Конкурсантам предстояло пройти 3 этапа и сразиться за звание лучшего ведущего.
1️⃣В первом туре «Профи» участники рассказывали о себе, своем увлечении.
2️⃣ тур - «Я ведущий» участники читали текст, который был заранее определен организаторами в определенной интонации, такие как: ведущий новостей, рефери на ринге и т.д.,
3️⃣тур - «Творческая импровизация» тематический брейн-ринг, а также импровизация по ситуациям.
По итогам конкурса места распределились следующим образом:
1 место – Гоман Валерия ученица 9 «Б» класса;
2 место – Мериоара Богдан ученик 8 «А» класса;
3 место – Малыгин Андрей ученик 7 «Б» класса;
Все три призовые места были поощрены дипломами 1,2,3 степени и денежными призами, а всем остальным участникам вручены дипломы за участие.