Aта-аналар жиналысы/ Родительское собрание

2023 жылы 11 қаңтарда № 1 мектеп-лицейінде «Кәмелеттік жасқа толмаған балаларды тәрбиелеу, оқыту және күтіп-бағу үшін ата-аналардың жауапкершілігі» атты дәстүрлі жалпымектептік ата-аналар жиналысы өтті.

Жиналыс барысында келесі сұрақтар қарастырылды:
1. «II тоқсанның қорытындысы бойынша оқушылардың үлгерімі жайында»
2. «2023 жылға арналған ыстық тамақты ұйымдастыру туралы»
3. Шақырылған спикерлер: «Сенімен Болашақ» РҚБ Қостанай облыстық филиалының басшысы Гүлжан Жақсылыққызы Алпысбаева мен «Сенімен Болашақ» РҚБ филиалының психологы Базаркүл Қапаровна Арыстанның қатысуымен «Жанұя өмірінің ахуалы баланың физикалық және психикалық денсаулық факторы» тақырыбында сұрақтар қаралды. Спикерлер балалармен өзара қарым-қатынас жасауда дәлме-дәл бағалау қабілеттерін қалыптастыруға назар аударды, сондай-ақ, ата-аналар тарапынан балаларға қолдау көрсетілу қажеттігі жайында ерекше атап айтылды.

11 января 2023 года в школе-лицей №1 состоялось традиционное общешкольное родительское собрание: «Ответственность родителей за воспитание, обучение и содержание несовершеннолетних детей». В ходе собрания были рассмотрены следующие вопросы:
1. Об успеваемости учащихся по итогам II четверти»
2. «Об организации горячего питания на 2023 год»
3.«Атмосфера жизни семьи как фактор физического и психического здоровья ребенка» с участием приглашенных спикеров: Алпысбаева Гульжан Жаксалыковна, руководитель Костанайского областного филиала РОО «Сенімен Болашақ» и Арыстан Базаркуль Капаровна, психолог филиала РОО «Сенімен Болашақ». Спикеры обратили внимание родительской общественности на формирование адекватной оценки во взаимоотношениях с детьми, кроме того сделав акцент на поддержку детей со стороны родителей.