«Жас Ұлан» ұйымының қатарына қабылдауы өтті / Посвящение в «Жас Улан»

№1 мектеп-лицейінде «Жас Ұлан» бірыңғай балалар мен жасөспірімдер ұйымының қатарына дәстүрлі салтанатты қабылдау өтті.
Осы жылы мәртебелі іс-шара «Балалар жылы» аясында өткізілді.

«Жас Ұландықтардың» мойындарына галстук байланды, төс белгілері тағылды. Сонымен қатар балаларға куәліктер табысталды. Ол оқушының, яғни, №1 мектеп-лицейіндегі Республикалық бірыңғай балалар жасөспірімдер ұйымының қатарына енгендігін куәландырады. Бұл күн әрбір оқушы үшін ерекше болды, өйткені қазір оның көшбасшылық жолы өз бастауын тапты.

В школе-лицей №1 состоялось традиционное торжественное посвящение в ряды Единой детско-юношеской организации «Жас Ұлан».

В этом году посвящение было проведено в рамках «Года детей». «Жасулановцам» повязаны галстуки, вручены нагрудные значки и паспорта, которые свидетельствуют о том, что этот ученик был посвящен в ряды республиканской едино-детской юношеской организации, именно в школе-лицей №1. Для каждого ученика этот день стал особенным, ведь теперь его путь лидера нашел свое начало.