Балалардың жарақат алуының алдын алу акциясы өтті/ Акция по профилактике детского травматизма

Балалардың жарақат алуының алдын алу онкүндігі аясында №1 мектеп-лицейінде акция өтті. ЖЖИ жасағы үзіліс кезінде оқушыларға буклеттер таратты.3-ші қабаттың залында оқушыларға арналған тақырыптық қабырға орналастырылды.

Бұл қабырғада көпшілік арасында жолдың көлік жүретін бөлігінде, мұзда, өрт кезінде жарақаттанудың алдын алу бойынша негізгі ақпараттар қамтылған. Сондай-ақ, шұғыл қызмет көрсететін қызмет нөмірлері жазылған ақпараттық карточкалар таратылды.

В рамках декады по профилактике детского травматизма, в школе-лицей №1 прошла акция, учащимся были розданы буклеты отрядом ЮИД во время перемены. В холле 3 этажа для учащихся был размещён тематический стенд, который отражает основную информацию по профилактике травматизма в толпе, на проезжей части, на льду, при пожаре и т.д. Также были выданы информационные карточки с номерами экстренных служб.