Республика күнін тойлауға арналған республикалық іс-шаралар/ Мероприятия посвященные Дню республики

Республика күнін тойлауға арналған республикалық іс-шаралар жоспары шеңберінде № 1 мектеп-лицейде түрлі форматтағы іс-шаралар кезеңі ұйымдастырылды. «Облыстар шеруі» ақпараттық қабырғалар көрмесі, «Не? Қайда? Қашан?» форматында «Менің Қазақстаным» зияткерлік ойыны, «Қазақстан-Туған жерім, туған елім» атты сынып сағаты, Қазақстан халқы Ассамблеясының мүшесі Д.Н.Качевтың қатысуымен өткен ашық сынып сағаты және Мемлекеттік Әнұранды салтанатты түрде орындады. Әулиекөл ауданында өрт болған жерге ағаш көшеттерін отырғызу бойынша экологиялық акция, эссе және диктант жазу, «Бірлік» халықаралық лагеріне қатысу секілді бір қатар шаралар жүргізілді.

Іс-шараларды өткізу туралы ақпарат «Қостанай» облыстық телеарнада көрсетілді. Мектептің ресми сайтында және әлеуметтік желілерде жарияланды.

В рамках республиканского плана мероприятий, посвященных празднованию Дню республики в школе-лицей № 1 организован цикл разноформатных мероприятий.

Запущена выставка информационных стендов «Парад областей», интеллектуальная игра «Мой Казахстан» в формате «Что? Где? Когда?», Единый классный час «Қазақстан-туған жерім, туған елім», открытый классный час и членом Ассамблеи народа Казахстана Качеевым Д.Н., торжественное исполнение гимна, экологическая акция по высадки деревьев на месте пожара в Аулиекольском районе, написание «ЭССЕ» и диктанта, участие в международном лагере «Бірлік».
Информация о проведении мероприятий была освещена на областном канале «Костанай» , официальном сайте школы, а также в социальных сетях.