Білім Күні/День Знаний

Бүгін №1 мектеп-лицейінде Білім күніне арналған «Білімге ұмтылу, еңбексүйгіштік және патриотизм» атты салтанатты жиын өтті. Мектебіміздің директоры Сания Шарипова, сондай-ақ, газ саласының ардагері Нонна Владимировна Сенчева оқушыларға, мұғалімдер мен ата-аналарға арнап жүрек жарды тілегін жолдады.
Ахмет Байтұрсыновтың 150 жылдығы аясында «БИС» театр үйірмесінің оқушылары театрландырылған қойылым және 6-8 сынып оқушыларының би флешмобын көрсетті.

Баршаңызды білім күнімен құттықтаймыз! Алда қызықты оқиғаларға толы күндер көп болсын, әрбір сабақ жаңашылдық сыйласын, оқу жылы сәтті болсын. Мұғалімдер ғылымның құпияларын ашуға қол ұшын беріп, ал жарқын бастама талантты жастарға жол ашсын!

Сегодня в школе-лицей №1 состоялась торжественная линейка «Стремление к знаниям, трудолюбие и патриотизм», посвященная Дню знаний. С приветственным словом к ученикам. педагогам, родителям обратилась директор школы Сания Шарипова, а также ветеран газовой отрасли Сенчева Нонна Владимировна.

Театрализацию в рамках 150-летия Ахмета Байтурсынова представили учащиеся театрального кружка "БИС" , танцевальный флешмоб учащихся 6-8 классов.
Поздравляем с Днём знаний! Пусть впереди ждет много интересного, каждый урок дарит открытия, а учебный год будет успешным. Пусть педагоги помогают постигать секреты наук, а светлые головы проявляют ярко свои таланты.