#BALA_QORGAU_BOT

Қиын өмірлік жағдайға тап болған оқушыларға және олардың ата-аналарына тәулік бойы тегін құқықтық көмек көрсету мақсатында 2021 жылдың 01 қарашасынан бастап Telegram мессенджерінде @BALA_QORGAU_BOT чат - арнасы жұмыс істейді.

Бұл чатта ересектер мен балалар кәмелетке толмағандардың құқықтарының бұзылғаны туралы хабарлай алады, психологтардың, мамандардың кеңесін , сондай-ақ қажетті құқықтық көмек ала алады

С целью оказания бесплатной круглосуточной правовой помощи школьникам и их родителям, оказавшихся в трудной жизненной ситуации с 01 ноября 2021 года в мессенджере Telegram функционирует чат- канал @BALA_QORGAU_BOT.

В данном чате взрослые и дети могут сообщить о нарушении прав несовершеннолетних, получить консультацию психологов, специалистов , а также необходимую правовую помощь .