«Менің мамандығым мемлекеттік қызметші»/«Моя профессия государственный служащий»

«Менің мамандығым мемлекеттік қызметші»

№1 мектеп-лицейінің жоғары сынып оқушылары үшін санитарлық нормаларды сақтай отырып «Менің мамандығым мемлекеттік қызметші» жобасы аясында Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігінің Қостанай облысы бойынша департаментінің басшысы, Әдеп жөніндегі кеңестің төрағасы Асхат Искендировпен диалог алаңы өтті.

Диалог алаңының жұмысы барысында спикер өз сөзінде мемлекеттік қызметшілердің жұмысы, артықшылықтары жайында айтып, мектеп қабырғасынан бастап азаматтардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы мәдениетін қалыптастыруға ерекше назар аударды. Балалар белсенді түрде сұрақтар қойды, мысалы: Мемлекеттік қызметке жұмысқа орналасу кезінде жас кадрларға қандай бағытта қолдау көрсетіледі, қандай бағдарламалар мен жеңілдіктер қарастырылған? және тағы басқа да сұрақтар қойып, оқушылар қойылған сұрақтарға толық жауап алды.

«Моя профессия государственный служащий»

Для учащихся старших классов школы-лицей №1 с соблюдением санитарных норм прошла диалоговая площадка с руководителем Департамента Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы по Костанайской области, Председателем Совета по этике Асхатом Искендировым в рамках проекта «Моя профессия государственный служащий». В ходе работы диалоговой площадки спикер в своем выступлении рассказал о работе государственных служащих, преимуществах, особое внимание уделил формированию антикоррупционной культуры граждан начиная со школьной скамьи. Ребята активно задавали вопросы, к примеру: каким образом поддерживаются молодые кадры при поступлении на государственную службу, какие есть программы, льготы? и т.д. получав на них исчерпывающий ответ.