1 маусым - жаздың, демалыстың және ыстық күндердің басталар шағы, серуендеу уақыты/1 июня – это начало лета, каникул и жарких деньков, время прогулок.

1 маусым - жаздың, демалыстың және ыстық күндердің басталар шағы, серуендеу уақыты. Жазғы мектеп аясында бастауыш буынға арналып концерт өткізілді. Концертке балалар белсенді қатысып, бойларына күш-қуат жинап, көңілдері тамаша көңіл-күйге толы болды. Күннің екінші жартысында біздің мектепке ТЖМ жасағы келіп Жазғы мектептің оқушыларына арналған «Шомылу маусымы» тақырыбында түсіндірме әңгіме өткізді. Балаларға алғашқы медициналық көмек көрсету жөнінде тәжірибелік жаттығулар көрсетті. Оқушылар өздерін құтқарушы ретінде сезіне алды.

Аталмыш іс-шара барлық санитарлық нормаларды сақтай отырып өтті.

Барлық іс-шаралар оқушылардың қызығушылығын оятып және жағымды эмоция сыйлады.

*                   *                   *                   *                   *

1 июня – это начало лета, каникул и жарких деньков, время прогулок. В рамках Летней школы для начального звена был проведен концерт. В котором дети приняли активное участие, зарядились энергией и получили море позитива. Во второй половине дня нашу школу посетила бригада МЧС, которая провела разъяснительную беседу на тему «Купальный сезон», для учащихся Летней школы. Ребятам показали практические упражнения по оказанию первой медицинской помощи. Учащимся довелось почувствовать себя в роли спасателя.

Данные мероприятия прошли с сохранением всех санитарных норм.

Все мероприятия у обучающихся вызвали интерес и положительные эмоции.