Дүниежүзілік Азаматтық қорғаныс күні/Всемирный день гражданской обороны

Дүниежүзілік Азаматтық қорғаныс күні

№1мектеп-лицейінің педагогикалық ұжымы оқушылар арасында азаматтық қорғау саласында білімді насихаттауға көп көңіл бөледі. Жыл сайын мектепте ақпан айынан наурыз айы аралығында жеке және қоғамдық қауіпсіздік сұрақтарына саналы және жауапты қарым-қатынасты қалыптастыру мақсатында «Азаматтық қорғаныс айлығы» өткізіледі. Мектеп-лицейдің оқушылары "Азаматтық қорғаныс саласындағы үздік мектеп" байқауының шеңберінде суреттер, шығармалар, өлеңдер жарысына және спорттық эстафетаға белсенді қатысты. Жарыс қорытындысы бойынша бірінші орынға ие болған 7 "Г" сынып оқушылары грамотамен және кубокпен марапатталды, сынып жетекшісі А.П.Катунина.

Всемирный день гражданской обороны

Педагогический коллектив школы-лицея №1 уделяет большое внимание пропаганде знаний в области гражданской защиты среди учащихся. В школе с целью формирования сознательного и ответственного отношения к вопросам личной и общественной безопасности ежегодно в период с февраля месяца по март проводится «Месячник гражданской обороны». Учащиеся школы-лицея в рамках конкурса «Лучшая школа в области гражданской обороны» приняли активное участие в конкурсах рисунков, сочинений, стихотворений и в спортивной эстафете. По итогам соревнований грамотой и кубком за первое место награждены учащиеся 7 «Г» класса, классный руководитель Катунина А.П.