"Ұланбасы" мектеп Президентін сайлау/ Выборы школьного Президента "Ұланбасы"

4 желтоқсаннан 11 желтоқсан аралығында №1 мектеп-лицейде «Ұланбасы» мектеп президентін сайлауы өтті, «Ұланбасы» қызметіне барлығы 3 үміткер өтініш берді. Сайлау Instagram әлеуметтік желісінде онлайн тәртібінде өткізілді. Дауыс беру келесі формула бойынша жүргізілді, дауыстардың
50%-ы Instagram арқылы жиналды, ал қалған дауыстардың 50%-ы әкімшіліктің шешімімен жүзеге асырылды. Осылайша, 7 «Б» сыныптың оқушысы Валерия Рыдченко жеңіске жетті, 9 «А» сыныптың оқушысы Никогосова Анастасия «Ұланбасының» орынбасары болды. Ұлықтау Zoom платформасында өтті.

С 4 декабря по 11 декабря в школе- лицей №1 прошли выборы школьного президента «Ұланбасы», всего на пост «Ұланбасы» подали заявки 3 кандидата. Выборы проходили онлайн в социальной сети Instagram, голосование прошло по следующей формуле 50% голосов составил Instagram другие оставшиеся 50% голосов было решение администрации, таким образом победу одержала ученица 7 «Б» класса Рыдченко Валерия, заместителем «Ұланбасы» стала ученица 9 «А» класса Никогосова Анастасия. Инаугурация прошла на платформе Zoom.