О формировании Попечительского совета

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2017 жылғы 27 шілдедегі № 355 бұйрығымен бекітілген Білім беру ұйымдарында қамқоршылық кеңестің жұмысын ұйымдастыру және оны сайлау тәртібінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы 5 тармағын басшылыққа ала отырып «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің №1 мектеп-лицейі» ММ 2017 жылдың 02 қыркүйегінен бастап №1 мектеп–лицейдің Қамқоршылық кеңес құрамының қалыптасуы туралы хабарлайды.

Қамқоршылық кеңестің құрамына кіру бойынша ұсыныстар Қостанай қ., Чехов көшесі 98 үй мекенжайы бойынша 10 (он) күнтізбе күн аралығында қабылданады.

Руководствуясь пунктом 5 Типовых Правил организации работы Попечительского совета и порядка его избрания в организациях образования, утвержденных приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 июля 2017 года №355 ГУ «Школа-лицей №1 отдела образования акимата города Костаная» объявляет о формировании состава Попечительского совета школы-лицея №1 с 2 сентября 2017 г. Предложения по его составу принимаются в течение 10 (десяти) календарных дней по адресу: г. Костанай, ул. Чехова 98.

Директор: С.С.Шарипова
(контактный телефон: 8 7142 569246)